Prekių katalogas

Kamikaze Collection - Japoniškas požiūris į detailing'ą

 • Kamikaze Collection - Japoniškas požiūris į detailing'ą

      THE AMAZING DETAILING FROM FAR EAST

     Handmade in Japan


  Kamikaze Collection - rinkinys revoliucinių high-end priežiūros gamini sukurtų, tobulinamų ir rankomis gaminamų Japonijoje.

  Kamikaze Collection tai meistro Kai Morita kūrinys. Kompanija gimusi iš entuziasmo ir aistros automobilių estetikai ir perfekcionizmui. Poliravimo mašinėlė rankose atsidūrė jau būnant 14-os metų, o tuo metu pradėtos vystyti stiklo-keramikos dangos buvo buvo orentuotos kovai su itin jautriais ir minkštais Japoniškų automobilių lako sluoksniais. Tuometinės keramikos dangos turėjo didelį lakiųjų organinių medžiagų bei tirpiklių kiekį dėl ko tai tampa nemalonus ir pavojingas darbas, negana to šios dangos ilgainiui suteikdavo nusivylimą, o ne pažadėtą naudą. 2013 metais įkurta Kamikaze Collection pasiryžo sudrebinti rinką taisydama bei tobulindama gaminius, vartotojų požiūrį ir suvokimą.

     Tobulumo beieškant


  Nors Japonija laikoma stiklo-keramikos dangų atsiradimo pradininke, rinkoje esantys gaminiai netenkino perfekcionistišką požiūri turinčio Kai, todėl pasiryžta patobulinti šias dangas ir eliminuoti trūkumus: ilgas kristalizacijos periodas, vandens dėmių atsiradimas, sunki aplikacija, kenksmingumas dengimo procese, melagingi reklaminiai pažadai. Šių gaminių nuolatiniam tobulinimui taikomas Kaizen metodas reiškiantis nuolatinius pokyčius produkto tobulumo link („Kai“ – Pokytis ir „Zen“ – Geryn). Dėl šios ideologijos taikymo Kamikaze Collection šiai dienai siūlo vieną geriausių automobilių priežiūros ir apsauginių stiklo-keramikos dangų linijų pasaulyje.

  Apjungiant naujausias technologijas ir tradicinę praktiką Kamikaze Collection didžiuojasi gamindami inovatyvius ir unikalius gaminius išvengdami skambių reklaminių pažadų. Pirmieji stiklo-keramikos gaminiai atsirado panaudojus neorganinius junginius ir jų ilgaamžiškumas bei kietumas - pagrindiniai pardavėjų pažadai tačiau Kai Morita jie pasirodė perdėti ir nutolę nuo realybės. Tą pradėjo pamatyti ir besiplečiantis vartotojų ratas. Skirtingai nei daugelis kitų gamintojų – Kamikaze Collection nenaudoja skambių pažadų ir leidžia savo gaminiams kalbėti už save. Tam padeda ir partneriai visame pasaulyje, kuriais gali tapti toli gražu ne visi ir Kai Morita asmeniškai rūpinasi idėjų, technologijų ir išskirtinumo perteikimu kiekvienai iš šios bendruomenės grandžių. Ne retais atvejais visi šios bendruomenės nariai - detailing'o idėjos vėlevnešiai, todėl bendravimas su sertifikuotais Kamikaze Collection meistrais visame pasaulyje užtikrina vartotojams tikrą, nepagrąžintą detailing'o procesą ir rezultatą. 

  Kuo skiriasi Kamikaze Collection ?

  1. Apsauginės dangos sluoksnis turėtų absorbuoti viską ką aplinka gali pateikti ir „pasiaukoti“ išsaugant lako sluoksnio vientisumą. Skirtingai nei laką, šią dangą lengvą periodiškai pakeisti, užtikrinant lako apsaugą.
  2. Lako sluoksnis patiria galybę neigiamų aplinkos veiksnių. Apsauginės dangos pagamintos išskirtinai iš organinių arba neorganinių junginių negali tinkamai apsaugoti nuo visų kenksmingų veiksnių todėl geriausiai apsaugai būtina organinių ir neorganinių junginių kombinacija.
  3. Keli sluoksniai to paties gaminio – nereikalingi. Vieno gaminio, vienas sluoksnis arba skirtingų gaminių kombinacija – visa tai ko reikia norint apsaugoti paviršių nuo aplinkos veiksnių ir sukurt spindesį vertą nugalėtojo pakylos.
  4. Anti-Ageing Theory – dažų/lako sluoksnis ir jo apsauginė danga yra tarsi oda, jiems reikia teisingos priežiūros ir specifinių gaminių norint užtikrinti geriausią vaizdinį ir apsaugos efektus. Naudojant neteisingus gaminius ir priežiūra, apsauginis sluoksnis „pasensta“ greičiau.

  Beveik visi gaminiai, sukurti ir pagaminti vadovaujantis išskirtine Kamikaze Collection idealogija, yra prieinami tiek profesionaliems automobilių estetikos meistrams, tiek perfekcionistams ir entuziastams prižiūrintiems savo automobilius. Tačiau tik sertifikuoti meistrai turi teisę savo klientams siūlyti angliavandenilių pagrindu pagamintą ir patobulinta ISM Pro, o taip pat Kamikaze Collection kelrodę žvaigždę - organinių ir neorganinių junginių pagrindu pagamintą ENREI Coat suteikiantį išskirtinį spindesį, spalvos gylį bei lygių neturinčią hidrofobiją.


  Detaily.lt komanda didžiuojasi tapę šios bendruomenės dalimi ir 2017m. tapę oficialiais Kamikaze Collection atstovais Lietuvoje.