Prekių katalogas

Ne visi šampūnai pagaminti vienodai

 • Ne visi šampūnai pagaminti vienodai

  Dažnam automobilių entuziastui laisvalaikis neatsiejamas nuo išriedėjimo į gatves su savo mylimu automobiliu. Malonus pasivažinėjimas, geras oras, teigiamos emocijos ir purvina transporto priemonė yra nesuderinami dalykai nebent esate off-road trasoje. Švarūs žmonės tam pradeda ruoštis iš anksto įvairiais metodais švarindami savo autokompanijonus. Nesvarbu ar tai darote savo kieme, savitarnos plovykloje ar patikite savo automobilį plovyklos specialistams, reikėtų suvokti kokį rezultatą atneš vieno ar kito automobilinio ploviklio, šampūno naudojimas.

  Trumpai tariant, šampūnas yra rankinio plovimo priemonė, kuri yra pakankamai stipri, kad susidarytų slidus sluoksnis tarp automobilio paviršiaus ir įvairiausių nešvarumų. Tuo pačiu šampūnas turi būtų švelnus Jūsų odai, jugi plauname rankomis. Dažniausiai vartotojams prieinami šampūnai būna švelnūs arba vidutinio stiprumo ir to pilnai pakanka periodiškam automobilio plovimui. 

  Šampūnų šampūnas

  Šampūnai be papildų ar priemaišų, yra geriausia priemonė jeigu Jūsų plovimo tikslas yra pasiruošti paviršių sekantiems detailing'o etapams, kaip giluminis valymas moliu, lako korekcija, poliravimas ir apsauginio sluoksnio dengimas. Jūs juk norite, kad atliekami veiksmai ir naudojamos medžiagos šiems procesams būtų naudojamos kaip įmanoma efektyviau. Kaip pavyzdys būtų plovimas su vaško dalelių turinčiu šampūnu ir po jo sekantis poliravimas. Jūs dirbsite daug ilgiau, sunaudosite didesnį kiekį poliravimo pastos ir įdėsite daugiau pastangų norėdami "pramušti" vaško sluoksnį tam, kad atlikti kokybišką poliravimą ant automobilio paviršiaus. 

  Geras šampūnas - pH neutralus šampūnas

  Jeigu Jūs prižiūrite ir mylite savo kasdienę transporto priemonę ar laisvalio žaislą - tikėtina, jog jo paviršius bus padengtas tam tikra apsaugine danga. Dažnai girdime nusiskundimus, kad apsauginė danga neišsilaiko tiek, kiek nurodo gamintojas ir dažniausia to priežastis - netinkamų plovimo priemonių naudojimas. Nesvarbu ar tai natūralus karnaubos vaškas, sintetinis konservantas, brangi nano dalelių danga.  Betkoks plovimo procesas su paprastu šampūnu chemiškai naikina šias dangas. Norint ne tik nuvalyti purvą, bet ir užtikrinti, kad apsauginė danga Jums tarnautų taip kaip nurodė gamintojas - privalote naudoti pH neutralias plovimo priemones: šampūnai, putos ir kiti valikliai. Ši šampūno charakteristika parodo, jog plovimo priemonės sudėtyje yra vienodai rūgštinių ir šarminių junginių ir tokia kombinacija užtikrina saugiausią aplinką vaško ar kitai dangai, op urvas prieš šią kombinaciją neturi jokių šansų!!

  Nuplovus automobilį pH neutraliu šampūnu taip pat eliminuojama plovimo priemonės pėdsakų atsiradimas išdžiuvus automobiliui. Tai nereiškią, kad galima palikti automobilį padengtą šampūno putomis (nebent toks tikslas:) ) tačiau, tai atleis žmogiškas klaidas padarytas skalaujant automobilio paviršių ir padės sutaupyti kelis litrus vandens.

  Šampūnas su vašku. Pseudo apsauga.

  Parduotuvių lentynos nukrautos šampūnais, kurių sudėtyje yra vaško ar kitų priemaišų, tačiau jų naudojimas yra pervertinamas ir neatneša norimo efekto. Šampūnai su vašku, plovyklose siūlomos plovimo su vašku programos yra tik priemonės pagyvinti kruopščiai nuvaškuotą automobilio paviršių. Jeigu automobilis bus nuplautas ir padengtas tokia "apsaugine" priemone, galite tikėtis 1-2 dienų apsaugos ir vandens atstūmimo nuo paviršiaus. Jeigu naudojatės plovyklos paslaugomis kas 2 dienas, turite pakankamai apsaugotą automobilį! Visais kitais atvejais vaško priedai yra tik papildoma priemonė, "booster'is" jau esančiai apsauginei dangai. Pvz.: Detaily.lt siūlomas Soft99 šampūnas turintis legendinio King of Gloss vaško priedų yra tik priemone suteikianti trumpalaikį efektą, panašų į tą kurį gaunate nuvaškavus automobilį šiuo vašku, arba reaktyvuoti jau nuvaškuotą dangą. Priklausomai nuo to, kokie priedai panaudoti šampūne, jis gali suteikti stipresnį blizgesio efektą, prailginti apsaugos tarnavimo laiką arba turėti abi šias savybes.  Prie šios kategorijos šampūnų galima priskirti tuos, kurie skirti naudoti keramikos, stiklo ar kita danga padengtiems automobiliams. Tai tik laikinas šios dangos pagerinimas, bet pakeisti apsauginės dangos šios priemaišos taipogi negali.

  Žinoma egzistuoja begalė skirtingų šampūnų, kuriuos kiekvienas gamintojas stengiasi padaryti išskirtiniais ir patraukliais Jums. Suteikdami skirtingus priedus, kvapus, spalvas turinčius šampūnus siekiama sukurti tobulą šampūną konkrečiai naudojimo situacijai. Detaily.lt siūlo atlikti automobilio šampūno pasirinkimą pradedant aukščiau aprašytomis 3 kategorijomis

  Štai kokią šampūnų paletę siūlo Chemical Guys

   

  Itin kokybiški šampūnai pasižymi tuo, kad sukelia dideles putas naudojant net labai mažą 10-20ml kiekį ploviklio. Tokia šampūno charakteristika sutaupo Jums laiko ir pastangų, kadangi atlieka dalį darbo už Jus. Nors šampūnas yra skirtas mechaniniam rankiniam plovimui tačiau didelis putojimas deda žingsnį į stiprių ploviklių - putų bei aktyvių putų, teritoriją. Šioje teritorijoje viską atlieka stipri chemija ir žmogaus pastangų reikia tik užpurškiant ir nuskalaujant putų sluoksnį. Plačiau apie putas bei jų naudojimą sekančiuose straipsniuose.

  Trumpai:

  Paprastas šampūnas - užtikrina efektyvią sekančių detailing'o procesų eigą. 

  pH neutralus šampūnas - stiprus valant purvą, švelnus arba eliminuotas poveikis vaško, sintetinės ar kitos dangos ilgaamžiškumui.

  Šampūnas su vašku - nepažeidžia vaško dangos, suteikia trumpalaikį "boost'ą" jau nuvaškuotam automobiliui. Idealu vasaros metu. 

   

  ČIA galite peržiūrėti ir susipažinti su konkrečiais Detaily.lt siūlomais išorės valymo gaminiais