Prekių katalogas

Startinis poliravimo rinkinys

 • Startinis poliravimo rinkinys

  Kaina 62400 
  65790  Sutaupykite 3390 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • Startinis poliravimo rinkinys

  kiekvienas patyręs automobilių estetikos profesionalas ar detailingo entuziastas turi gaminius į kuriuos nepaisant bandymų kiekio atsigręžia ir jais pasitiki. Mes būdami tiek savo srities entuziastai, tiek profesionalai pasistengėme sukomplektuoti mėgstamų, laiko ar bandymų patikrintų gaminių komplektą kuris žinome jog leis pradėti šio amato procesą itin kokybiškai ir garantuotai. Komplektas kuris bus veiksmingas ant daugelio skirtingų automobilių skirtas tiek entuziastui, tiek pradedančiam profesionalui startuoti su automobilių poliravimu. Rinkinyje rasite poliravimo mašinėlę, poliravimo pastas, poliravimo padus ir kitas pagrindinias šiam sudėtingam procesui reikalingas medžiagas bei aksesuarus kurie leis ne tik eliminuoti laiką kurį skirtumėte geriausio poliravimo komplekto paieškoms, bet ir nuo pirmo prisilietimo efektyviai ir kokybiškai atlikti procesą. 

  Poliravimo rinkinys sudarytas remiantis modernia Rupes Bigfoot poliravimo įranga, o parinktas įrankis LHR15 yra optimaliausias pasirinkimas įvairaus tipo vartotojams ar Jūs būsite rinkos profesionalas, ar garaže lepinsite savo garažo karalienę. Įrankis be kokybiškų ir patikrintų pastų bei padukų yra tik įrankis todėl jį komplektuojame su 2-jų etapų lako korekcijos ir poliravimo sistema kuri leis išnaudoti įrankio galimybes ir sukurti blizgaus paviršiaus galutinį rezultatą. Kad poliravimo proceso metu nebūtų padaryta nepageidaujam žala paviršiams kurie negali būti poliruojami - komplektuojame maskavimo juostą kuri lengvai klijuojasi ir nusiklijuoja ir neturi neigiamų paprastos juostos padarinių. 

  Poliruojant paviršių ir siekiant geriausių rezultatų didžiausias nusivylimas pasiekia kuomet gražūs ir blizgūs paviršiai išlieka itin trumpai arba valant ar kitaip liečiant paviršių jis vėl subraižomas poliravimo metu. Būtent todėl komplekte rasite dviejų tipų, daugybės situacijų patikrintas mikropluošto šluostes kurios skirtas tiek agresyvesniems darbams, tiek galutiniams - didžiausios rizikos darbams atlikti. Mikropluoštas taip kaip ir poliravimo mašinėlė yra įrankis kuris tinkamai parinktas ir tinkamai naudojamas leidžia pasiekti geriausius rezultatus. Bene paskutinė komplekto dalis kuri tarnaus Jums tiek prieš poliravimą, tiek jo metu, tiek po - likučių ir įvairiausių komponentų valiklis kuris padės galutinį tašką Jūsų sukurto rezultato užtikrintumui.

  Viena iš esminių detailingo sričių - paviršių apsauga. Pasirinkus šį komplektą mes padovanosime Jums startinę, lengvo naudojimo apsauginę dangą FX Protect Vision Coating.

  Šioje srityje produktų įvairovė yra didžiulė, paieškos sudėtingos ir varginančios, šiuo komplektu norime padėti Jūsų detailingo pradžiai su garantuotu komplektu ir tolimesnius bandymus ir eksperimentus palikti desertui.

   

  Startinį rinkinį sudaro šios prekės:

  Rupes LHR15 Mark III STD poliravimo mašinėlė

  2vnt. komplektas Meguiar's DA Microfibre Cut Disc 140mm

  Meguiar's 110 Ultra Pro Speed Compound 946ml

  2vnt. Rupes DA Fine Pad 150mm

  CarPro Reflect Super Fine Polish 250ml

  CarPro Eraser 500ml

  5vnt. WaxPro Nolimit mikropluošto šluostės

  5vnt. WaxPro NoLimit Plush Black Series mikropluošto šluostės

  2x CarPro Masking Tape 24x40

  2x Carpro Masking Tape 15x40