Prekių katalogas

Aromatic89 Papildymas Grotelių Laikikliui

 • Aromatic89 Papildymas Grotelių Laikikliui

  Kaina 285 
  300  Sutaupykite 015 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Aromatic89
 • Aromatic89 Papildymas Grotelių Laikikliui

  Jūsų jau pamėgtas automobilio kvapo papildymas laukia kada vėl galės džiuginti išskirtiniais prabangos aromatais kasdienėse kelionėse. Papildyme rasite vieną išsirinkto kvapo kapsulę, kuri pratęs aromatingus malonumus net iki 30 dienų! Mėgstamiausią kvapą pajusite vos tik įstačius gaiviklį į groteles, o įjungus šiltesnę oro srovę aromatai tik sustiprės.

  Automobilio oro gaiviklio kapsulės pakeitimą sudaro vos keli žingsniai, tad akimirksniu galėsite mėgautis užburiančiais aromatais savo transporto priemonėje. Pirmiausia, atsukus priekinį laikiklio dangtelį, išimkite pasibaigusią kapsulę ir į jos vietą įstatykite naują. Vėliau, užsukus dangtelį, įdėkite laikiklį su kvapu į automobilio oro groteles. Dabar jums beliko patogiai įsitaisyti vairuotojo sėdynėje ir užkūrus automobilį pajusti naujos kelionės pradžią! 

  Savybės

  • 1 vnt. koncentruota kvapų kapsulė skirta papildyti laikiklį
  • Stiprūs ir ilgai išliekantys kvapai iki 30 dienų
  • Pagaminta Lietuvoje.


  Dėmesio! Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Gali sukelti alergija. Patekus ant odos ar į akis, nuplauti dideliu kiekio vandens, esant poreikiui kreiptis į gydytojus. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto įpakavimą. Venkite produkto patekimo į gamtą. Gamintojas/Pardavėkas nėra atsakingas už bet kokią žalą, kuri gali atsirasti dėl neteisingo šio produkto naudojimo. Galiojimo laikas 12 mėnesių nuo atidarymo datos.