Collinite No.845 Insulator Wax skystas vaškas
Collinite No.845 Insulator Wax skystas vaškas
Kaina 2100€Šią prekę turime sandėlyje.GamintojasColliniteTūris473 mlVaško tipasHibridinis vaškas-
Collinite No.845 Insulator Wax tai vaškas, kuris buvo sukurtas naudoti elektros tiekimo pramonėje kaip apsauginė priemonė nuo didelių iškrovų, ugnies bei sprogimų. Ilgainiui tai tapo labai ištverminga priemone naudojant ant automobilių, sunkvežimių, laivų, lėktuvų lakuotų paviršių, kuri suteikia ir aukštas spindesio charakteristikas. Insulator Wax pasižymi savo itin lengvu dengimu todėl tai idealus vaškas jeigu nenorite sugaišti daug laiko.
Gyvavimo trukmė: iki 12 mėnesių
Naudojimas:
- Nuplaukite automobilį ir išdžiovinkite jį mikropluošto šluosčių pagalba
- Jeigu reikia, pašalinkite kelio dervas bei kitus nešvarumus, molio pagalba
- Norint pasiekti idealų rezultatą nupoliruokite paviršių
- Jeigu neketinate poliruoti paviršiaus, naudokite valiklį (cleaner), kuris pašalins mikro-įtrukimus ir paruoš paviršių vaško dangai
- Padenkite automobilį vašku naudodami aplikatorių. Dėmesio! Reikalingas labai plonas, tolygus vaško sluoksnis
- Nupoliruokite detalę sausa, minkšta mikropluošto šluoste
- Uždarykite talpą sandėliavimui
Patarimai:
- Šis vaškas neturi valomųjų savybių, todėl įsitikinkite, kad paviršius tikrai švarus, o jeigu abejojate naudokite tam skirtus molius (clay) ir valiklius (cleaner)
- Norint pasiekti maksimalią apsaugą ir gyvavimo trukmę Lietuvos sąlygomis, naudokite kelis sluoksnius
- Šį vašką geriausia dengti rankomis.