Prekių katalogas

Detailingas - kas tai?

 • Dažniausiai tapatinamas su įprastomis automobilių estetikos paslaugomis - plovimas, poliravimas, valymas, tačiau Detailingą neteisinga būtų apibūdinti kaip paslaugą. Plovykloje - Jums nuplaunamas/išvalomas automobilis, Detailingu užsiimančioje vietoje Jums talkina profesionalai  kurie savo paslaugomis, žiniomis, rekomendacijomis padeda išlaikyti Jūsų automobilį geriausios galimos būklės.

  Detailingas tai kombinacija kruopščiai ir preciziškai atliekamų estetikos procesų kurie padeda atkurti, apsaugoti ir išlaikyti įvairius automobilio paviršius geriausioje jų estetinėje būklėje. Kitaip tariant paversti įprastus automobilius - ypatingais. Detailingą dažniausiai galima atpažinti kaip visumą skirtingų procesų, priklausomai nuo siūlomo lygio ir būklės, kurios pagrindu visa tai atliekama. Gerai ir kokybiškai atliekamas detailingas užtrunka gerokai ilgesnį laiką jo atlikimui nei įprasta sudedamoji paslauga ir reikalauja kurkas daugiau specializuotų išteklių konkrečiai užduočiai atlikti.

  Detailingo, skirtingai nei atskirų sudedamųjų dalių, negali atlikti bet kas. Skiriamoji savybė - entuziazmas, kuris veda profesionalus siekti tobulų rezultatų skirdami savo dėmesį ir laiką smulkiausių automobilio detalių tobulinimui - detailingui. Be visa to galima išskirti 5 esminius Detailingo proceso komponentus:

  1. Paruošimas

  2. Atkūrimas/restauracija

  3. Apsauga

  4. Priežiūra

  5. Laikas

  Lietuvoje ši kultūra dar tik pradeda kurti savo tradicijas, entuziastų vedami Detailingo paslaugas teikiantys asmenys ir įstaigos lenda į dienos šviesą išskirtinėmis paslaugomis ir atlikimo vietomis. 

   

  Profesionaliai teikiamos paslaugos Lietuvoje

  Vilnius

     2 Bucket Detailing poliravimo studija

     Varnės g. 2

     www.2bucket.lt

     Facebook

     Instagram

   

  Norite papildyti profesionaliai teikiamų paslaugų vietas? Susisiekite