Prekių katalogas

Prekių pristatymas

 • Detaily.lt savo klentams siūlo šiuos prekių siuntimo variantus:

  Nemokamas pristatymas ir opcijos:

  • Omniva 24h savitarnos terminalo paslauga. Krepšeliams NUO 40€. Prekės (-ių) pakuotė siunčiama į Jūsų pasirinktą savitarnos terminalą. Pakuotės atsiėmimas vyksta iš Jūsų pasirinkto savitarnos terminalo prieš tai į nurodytą telefono numerį SMS žinute gavus informaciją bei saugos kodus. Pakuotė terminalą pasiekia per 1-3 darbo dienų laikotarpį nuo mokėjimo gavimo. 
  • Venipak 24h savitarnos terminalo paslauga. Krepšeliams NUO 50€. Prekės (-ių) pakuotė siunčiama į Jūsų pasirinktą savitarnos terminalą (Vietų sąrašas). Pakuotės atsiėmimas vyksta iš Jūsų pasirinkto savitarnos terminalo prieš tai į nurodytą telefono numerį SMS žinute gavus informaciją bei saugos kodus. Pakuotė terminalą pasiekia per 1-3 darbo dienų laikotarpį nuo mokėjimo gavimo.  
  • LP Express 24h savitarnos terminalo paslauga. Krepšeliams NUO 50€. Prekės (-ių) pakuotė siunčiama į Jūsų pasirinktą savitarnos terminalą. Pakuotės atsiėmimas vyksta iš Jūsų pasirinkto savitarnos terminalo prieš tai į nurodytą telefono numerį SMS žinute gavus informaciją bei saugos kodus. Pakuotė terminalą pasiekia per 1-3 darbo dienų laikotarpį nuo mokėjimo gavimo.
  • Nemokamas pristatymas. Krepšeliams NUO 60€. Prekės (-ių) pakuotė siunčiama Jums, naudojant Detaily.lt parinktą metodą, priklausomai nuo užsakymo vertės:
   • Prekės (-ių) kurių vertė <100 € - siuntimas Lietuvos Pašto, Venipak ir Omniva kurjerių tarnybų paslaugomis;
   • Prekės (-ių) kurių vertė >100 € - siuntimas Venipak arba Omniva kurjerių tarnybų paslauga.
   • Didelių gabaritų prekės arba siuntos - siuntimas Venipak arba Omniva kurjerių tarnybos paslaugomis, Raben Transporto Kompanija.

  Mokamo pristatymo opcijos:

  • Omniva 24h savitarnos terminalo paslauga. Krepšeliams IKI 40€. Prekės (-ių) pakuotė siunčiama į Jūsų pasirinktą savitarnos terminalą. Pakuotės atsiėmimas vyksta iš Jūsų pasirinkto savitarnos terminalo prieš tai į nurodytą telefono numerį SMS žinute gavus informaciją bei saugos kodus. Pakuotė terminalą pasiekia per 1-2 darbo dienų laikotarpį nuo mokėjimo gavimo.
  • Venipak 24h savitarnos terminalo paslauga. Krepšeliams IKI 50€. Prekės (-ių) pakuotė siunčiama į Jūsų pasirinktą savitarnos terminalą (Vietų sąrašas). Pakuotės atsiėmimas vyksta iš Jūsų pasirinkto savitarnos terminalo prieš tai į nurodytą telefono numerį SMS žinute gavus informaciją bei saugos kodus. Pakuotė terminalą pasiekia per 1-2 darbo dienų laikotarpį nuo mokėjimo gavimo.
  • LP Express 24h savitarnos terminalo paslauga. Krepšeliams IKI 50€. Prekės (-ių) pakuotė siunčiama į Jūsų pasirinktą savitarnos terminalą. Pakuotės atsiėmimas vyksta iš Jūsų pasirinkto savitarnos terminalo prieš tai į nurodytą telefono numerį SMS žinute gavus informaciją bei saugos kodus. Pakuotė terminalą pasiekia per 1-2 darbo dienų laikotarpį nuo mokėjimo gavimo.  
  • Lietuvos pašto paslauga. Prekės (-ių) pakuotė siunčiama Registruotu pirmenybiniu būdų, Jūsų nurodytu adresu. Prekės atsiėmimas vyksta artimiausiame pašto skyriuje, kurį pakuotė pasiekia per 3-5 darbo dienų laikotarpį nuo mokėjimo gavimo.  
  • Omniva - į namus ar į darbą Kurjerio paslauga. Prekės (-ių) pakuotė siunčiama Jūsų pasirinktu adresu į namus, į darbą ar į kitą pageidaujamą vietą. Prieš pristatant prekės (-ių) pakuotę, kurjeris susisieks nurodytu telefonu. Pristatymo trukmė įprastu metuu 1-3 darbo dienos.
  • Venipak - į namus ar į darbą Kurjerio paslauga. Prekės (-ių) pakuotė siunčiama Jūsų pasirinktu adresu į namus, į darbą ar į kitą pageidaujamą vietą. Prieš pristatant prekės (-ių) pakuotę, kurjeris susisieks nurodytu telefonu. Pristatymo trukmė įprastu metuu 1-3 darbo dienos. 

  Neatsiimtos/Nepriimtos siuntos

  Siuntos, kurios Pirkėjo neatsiimtos iš siuntų savitarnos terminalo per Tiekėjo nustatytą laiką arba Tiekėjas negalėjo pristatyti pagal užsakyme nurodytą adresą neradus gavėjo arba nepavykus susisiekti, yra grąžinamos į Pardavėjo sandelį. Pakartotinis siuntos paruošimas ir išsiuntimas vykdomas Pirkėjui susisiekus el. paštu shop@detaily.lt ir pateikus prašymą pakartotinai išsiųsti siuntą. Pakartotinis siuntimas apmokestinamas el. parduotuvės numatytais siuntų siuntimo įkainiais ir yra apmokamas iš anksto. Neatsiimtos/Nepriimtos siuntos grąžinus Pardavėjui saugomos 30d.

  Dėmesio!

  Esant iš anksto nenumatytiems atvejams, nustatytam prekių brokui, klaidoms prekių likutyje, sutrikusiems tiekimo ciklams, pristatymo partnerių sutrikimams - nurodytas prekių pristatymo terminas gali keistis pagal faktą. Užsakymams, kurie negali būti pristatyti įprastai nustatytais terminais, taikomi greičiausio faktiškai įmanomo pristatymo standartai ir prioriteto tvarka. 

   

  Norite kito, Jums priimtinesnio pristatymo metodo? Norite prekes gauti užsienyje? Susisiekite el. paštu shop@detaily.lt ir surasime bendrą sutarimą bei individualaus užsakymo pristatymo kainą.